o nas

 

 Jesteśmy firmą gastronomiczno - cateringową istniejącą od 1996r.

Nasza przygoda z gastronomią zaczęła się ponad 15 lat temu, kiedy to postanowiliśmy otworzyć niewielki bar w Pruszkowie. To był pierwszy krok do tego, aby naszą pasją do gotowania oraz poszukiwaniem nowych inspiracji kulinarnych podzielić się z innymi.

Aktualnie zajmujemy się głównie cateringiem.

Nasz zespół to precyzyjnie dobrane grono sprawdzonych kucharzy oraz rzetelnych asystentów.

Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie gastronomicznym, nasi doświadczeni pracownicy współpracują tylko z zaufanymi i sprawdzonymi dostawcami oferującymi najwyższej i najlepszej jakości produkty.

Nasze potrawy przygotowujemy w tradycyjny sposób z naturalnych składników. Stale rozwijamy swoje umiejętności. Wciąż poszukujemy nowych smaków w kuchni tradycyjnej, dlatego tak bardzo cenimy sobie Państwa opinie, pomysłowość i wyszukane propozycje dań.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie. Przy sporządzaniu menu pomagamy w doborze ilości oraz rodzaju potraw. Doskonale wiemy, że odpowiedni catering to nie tylko uczta kulinarna. Dlatego aranżujemy wystrój stołów i pomieszczeń dostosowując je do tematycznych przyjęć.

Dzięki naszemu doświadczeniu klienci mają pewność usługi na najwyższym poziomie. Naszym celem jest Państwa satysfakcja i zadowolenie z organizowanych przez nas przyjęć. Dlatego do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, nadając mu wyjątkowy charakter. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia szczegółów.

Przygotowujemy i dostarczamy gorące potrawy, jak również zapewniamy obsługę gastronomiczną podczas szkoleń, konferencji oraz spotkań biznesowych.

 
rodart okolicznosciowekosze.plrodart owocewbiurze24.pl